خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

گرو کشی مجوز ساخت در پارک پردیسان با شهرک زیتون نتیجه سی سال بلاتکلیفی مالکین شهرک زیتون

  فتاب‌‌نیوز :

  معصومه ابتکار در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: شهرک زیتون داخل پارک ملی سرخه‌حصار و کاربری آن کاربری فضای سبز است و هرگونه ساخت و سازی که صورت گرفته با این کاربری‌ها مغایرت داشته است.
   
  وی با تأکید بر اینکه در آن نقطه امکان ساخت فضاهای مسکونی وجود ندارد، افزود: دولت در حال حاضر طی مصوبه‌ای این موضوع را به وزارت مسکن و شهرسازی محول کرده است و این وزارتخانه در این زمینه اقداماتی برای تعیین زمین معوض و تعیین و تکلیف موضوع از ابعاد مختلف انجام می‌دهند، البته سازمان محیط زیست هم پیگیر این موضوع است و جلساتی را برای پیگیری آن برگزار کرده است و تلاش داریم که حقی از کسی ضایع نشود.
   
  رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه ساکنان شهرک زیتون سند شش‌دانگ برای تملک بر اراضی این منطقه دارند، گفت: می‌توانند سند داشته باشند ولی کاربری مسکونی ندارند. برای مثال در پارک پردیسان سند وجود دارد ولی سند برای فضای سبز است و اجازه ساخت و ساز مسکونی، تجاری و... وجود ندارد.
   
  وی افزود: این یک موضوع قطعی است که شهرداری کاربری مسکونی در پارک ملی سرخه حصار نداده است و دولت هم اجازه ساخت و ساز در پارک ملی را نمی‌دهد؛ ولی برای حل مشکل ساکنان شهرک زیتون مصوبه دولت وجود دارد و امیدواریم بتوانیم در آینده خبر خوشحال‌کننده‌ای برای ساکنان شهرک زیتون داشته باشیم.

  این مطلب تا کنون 12 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : وجود ,موضوع ,شهرک ,ساخت ,زیتون ,کاربری ,شهرک زیتون ,ساکنان شهرک ,اجازه ساخت ,وجود دارد ,محیط زیست ,
  گرو کشی مجوز ساخت در پارک پردیسان با شهرک زیتون نتیجه سی سال بلاتکلیفی مالکین شهرک زیتون

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده